lida
lida sipariş

L-Carnitine

L-CARNİTİNE SOLGAR

L Carnitine, insan vücudu için son derece etkili bir üründür. Bu ürünler, içeriğinde, coenzyme carnitin içermektedir. Bu içerik, antrenmanla veya egzersiz programlarıyla birlikte alındığında, son derece etkili yağ yakma sonuçları alınmaktadır. L Carnitine, vücuda termojenik yani ısı arttırıcı etki sunmaktadır. Bu durum, vücudun yağ yakması için uyarılmasını sağlamaktadır. Vücutta enerji ve ısı artarak, yağ yakma mekanizmalarının uyarılması sağlanmakta, daha fazla kalori yakılmasına ön ayak olunmaktadır. Aynı hareketler yapılsa bile, vücut çok daha fazla kalori yakabilmektedir.L Carnitine ürünlerin vücudun birçok organı için de katkıları bulunmaktadır. Kan akışını hızlandıran ve iç organların çalışmalarına katkıda bulunan özellikleri mevcuttur. Doğal gıda takviyeleri ile tanınan Solgar markasının da L- Carnitine Solgar olarak ürünleri bulunmaktadır.

L-Carnitine Solgar oldukça etkili ve son derece sağlıklı içeriği olan bir üründür. Kesinlikle, maya, buğday, glüten ve süt ürünleri gibi protein içeren özellikler içermemektedir. Bununla birlikte, sentetik renklendirici ve tatlandırıcı da mevcut değildir. Hem normal beslenme alışkanlığı olanlar hem de vejetaryen kişiler rahatlıkla kullanabilirler. Bununla birlikte, ürünü gluten alerjisi olanlar da kullanabilir. Solgarın ürünü sıvı şeklinde hazırlanmıştır. Günde, 15 veya 30 ml ye karşılık gelecek şekilde, yani, 1 veya 2 yemek kaşığı olarak alınabilir. Ürünün yemeklerden önce ve spordan önce alınması tavsiye edilmektedir. Bu şekilde, yağ yakışının artması ve kalori yakışının fazlalaşması söz konusu olacaktır.

L-CARNİTİNE KAPSÜL FAYDALARI

lcarnitine-kutus-ve-kapsuluL-Carnitine kapsül faydaları oldukça fazla ve etkili bir üründür. Bu kapsüller,%100 bitkisel jellerden üretilmektedir. Yağların yakılmasını ve metabolizmanın hızlanmasını sağlayan özel bitkisel malzemelerin karışımlarından oluşmaktadır. Tamamen doğal içeriği olan ürünün herhangi bir yan etkisi de kesinlikle bulunmamaktadır. 18 ile 65 yaş arasında olan ve kronik hastalıkları olmayan herkes bu ürünü günlük yaşamında rahatlıkla kullanabilir. Ürün faydaları ve etkili sonuçları sayesinde, dünya üzerinden birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ünlü kişiler, sanatçılar ve sporcular da forma girmek için kapsülleri kullanmaktadır. Gerek ülkemizde, gerekse dünyada birçok ünlü bu ürünle formunu korumaktadır.

L-Carnitine kapsül faydaları açısından, en önemli özelliği, termojenik bir ürün olmasıdır. Termojenik, ısı arttırıcı anlamına gelmektedir. Bu özellik, içeriğin yağ yakma özelliğini artırmaktadır. Vücut ısısının ve enerjisinin artması sağlanmaktadır. Yağ yakma mekanizmalarının hızlandırılması ile vücuttaki yağlanmaların hızla eriği söz konusu olmaktadır. Bu şekilde, yağlanma, özellikle bölgesel yağlanma anlamında, hemen bir erime görülmektedir. Bu durum, hızlı şekilde kilo kaybını sağlamaktadır. Kapsüller sayesinde, açlık hissi de giderilmektedir. Halsizlik, mide kazınması gibi durumların da önüne geçilmektedir. İştahın kapanması da kişinin çok ve gereksiz yeme isteğini yok etmektedir.

Kapsüller günde fazladan 360 kalori yakılmasını sağlamaktadır. Bu durum yarım saatlık koşuya ve yaklaşık olarak 2 saatlik yürüyüşe eşittir. Bu sayede, ekstra spor yapıldığında çok etkili sonuçlar sağlanmaktadır.

L-CARNİTİNE ÇAY İLE HEMEN ZAYIFLAYIN

L-carnitine-cayiL-Carnitine, vücudun enerji ve ısı dengesini artıran, bu sayede normalden fazla kalori yakmasını sağlayan çok önemli bir üründür. L-Carnitine maddesi, uzmanlar tarafından amino asit ya da vitamin olarak tanımlanmaktadır. Vücuda son derece yararlı bir maddedir. Özellikle spor yapan kişiler, güçlenmek ve daha fazla enerji sağlamak amacıyla bu maddeyi kullanmaktadır. L -carnitine, hem vücudu güçlendiren, hem de aynı zamanda yüksek oranda zayıflama isteyen bir maddedir. Bu nedenle, özellikle zayıflamak isteyen kişilerin düzenli aralıklarla tüketmesi gerekmektedir. Bu maddeyi, hap şeklinde veya çay olarak tüketebilirsiniz. Bu doğrultuda, rahat kullanım için L -carnitine çayı hazırlanmıştır. Buna göre, L -Carnitine çayı nedir sorusuna, zayıflama sağlayan ve enerji veren tamamen bitkisel bir üründür şeklinde yanıt verilebilir.

L- Carnitine çayı kullanımı da hayli kolaydır. İçeriğinde birbirinden faydalı 10 adet malzeme bulunan bu çayı, normal çay demleme gibi yapmanız yeterlidir. Buna göre, günde üç kez, sabah, öğle ve akşam, ürünü demledikten sonra aç karnına bir fincan kadar tüketmeniz yeterlidir. Düzenli kullanım ile vücudunuzun kısa sürede forma girdiğini görebilirsiniz. Üstelik bu çay şifalı bitkilerin birleşiminden oluştuğundan, vitamin yönünden de beslenmenizi sağlayacaktır. Size zindelik verecek, bağırsak faaliyetlerinizin de düzene girmesi sağlanacaktır. Ürünü mutlaka deneyin. Hem metabolizmanızın hızlandığını, hem de güçlendiğini hemen göreceksiniz.

Kaynak: Lcarnitine-cayi.net

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir