lida
lida sipariş

Lidanın Yan Etkileri

LİDA YAN ETKİLERİ

Lida zayıflama kapsülü kullanan kişilerde ve daha çok ilk 5-10 gün içinde birçok farklı yan etki gösterebilmektedir. İlk kullanım olması sebebiyle de birden fazla yan etkiyle karşılaşmak mümkündür.

Lidanın yan etkileri son zamanlarda en çok mide bulantısı, ağız kuruluğu, baş dönmesi, kısa süreli kalp çarpıntısı, bağırsak tembelliği, uyku bozuklukları görülebilmektedir. Ağız kuruluğu haricinde diğer yan etkiler rahatsız edecek sıklıkta görüldüğü takdirde lida zayıflama kapsülü kullanımı durdurulmalıdır veya kullanıma ara verilmelidir. Yalnız ara verirken bu süreci fazla uzatmamak gerekir çünkü lida zayıflama kapsülünün etki etmeye başlaması da bu sürece bağlı olarak uzayabilir. Lidanın en olası yan etkileri bu şekildedir. Bu yan etkilerden herhangi biri çok sık veya şiddetli geçiriliyorsa mutlaka bir hekime danışılmalıdır. Normalde bu yan etkilerin görülmesi çok nadir olup kapsüller kullanılmaya başlandıktan 3 güne kadar bu etkiler görülebilir. Fizyolojik olarak vücut kapsüle uyum sağladığında yan etkiler azalmaya başlayacaktır ve sonuçta da yok olacaktır. Ayrıca düşük kilolu kişilerde bu yan etkilerin görülmesi olasılığı daha fazladır.

Çok çabuk başlanmış lida kullanımı kişiyi ilk etapta zorlayabilir ve sayılan yan etkilerin kuvvetli geçirilmesine neden olabilir. Lida yan etkilerinin görülmemesi için hiçbir şekilde aç kalınmamalı ve öğün atlanmamalıdır. Öğün atlamak, fazla yağlı yemekler yemek, karbonhidratlı yemek veya içmek, çok hızlı yemek, alkol kullanmak, kızartmayı bol yemek, çok tatlı yemek yan etkilerin yaşanmasına sebep olabilir. Lida kullanımı sırasında yemeklerin dozajını iyi ayarlamak önemlidir. Ne aç kalacak kadar az, ne de tıka basa doyacak kadar çok yenmelidir. Lidanın iştah kapatıcı özelliği bulunmaktadır. Böylece günün büyük bir kısmı tokluk hissiyle geçirilmektedir. Bu yüzden vücudun besine de ihtiyacı olacağından hiçbir şekilde öğün atlanmamalıdır.

, ,

9 Kişi Yorum Yaptı “Lidanın Yan Etkileri

 • fatih dedi ki:

  lidayı almak istiyorum. subitramin olanından varmı? birde hala satışınız varmı?

 • gizem okumuş dedi ki:

  Merhaba hala satışınız var mı acaba

 • sevgi dedi ki:

  Merhabalar ben yeni başladım bu 2.gün biraz baş dönmesi yaptı bende bu normal mi?sonrasında geçiyor mu?birde kullananlar cevaplarsa çok sevinirim özel bir diyet yaptınız mı?

 • Fidan dedi ki:

  salam men azerbaycanda yasayiram nece ala bilerem Lida sizden ?

 • ebru agır dedi ki:

  Zayıflama koınusun da LİDa Nın üzerine yok eDa yorumunu okudum. ben ilk 1 hafta icinde tam 5 kilo verdim. ben de cok cabuk etkisini gösterdi. denemelisin …. Artı bana cok enerjide verdi yorulmak nedir bilemedim. ancak bu aldıgımda biraz beni zorladı neden b,ilmiyorum… acıklama yazılırsa cok memnun kalıcam. kullanmaya devam etmek istiyorum cünkü, tss

 • Eda dedi ki:

  Merhaba. ,
  Ben Peper tıme 2 kutu kullandım 1 kilo verdim. Şimdi lida kullanmak istiyorum . Acaba etkisi olurmu ? Acil zayıflamam lazım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir